Keynote

Keynote 1.7.1

Stwórz niesamowitą prezentację na swoim iPhonie lub iPadzie

Keynote to flagowy produkt Apple'a służący do tworzenia prezentacji. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i pozwala stworzyć niesamowite pokazy slajdów zarówno jeśli chodzi o zdjęcia z portfolio, jak i prezentacje biznesowe. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Twórz łatwo wspaniałe prezentacje
  • Wspiera przeciąganie i upuszczanie obiektów
  • Wspaniałe animowane efekty
  • Wspiera wspaniałe animowane efekty

Wady

  • Mniej dopasowany do biznesowych zastosowań niż PowerPoint
  • Pewne problemy ze stabilnością na iOS 8

Doskonały
9

Keynote to flagowy produkt Apple'a służący do tworzenia prezentacji. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i pozwala stworzyć niesamowite pokazy slajdów zarówno jeśli chodzi o zdjęcia z portfolio, jak i prezentacje biznesowe.

Twórz niewiarygodnie dobre prezentacje

Keynote w stosunku do PowerPointa pozwala na stworzenie bardziej ekscytujących i efektownych prezentacji, które pozwolą na opowiedzenie historii lub przekazanie wiedzy. To bardzo proste, aby przy pomocy przejść i efektów dostępnych w Keynote stworzyć interesującą prezentacje.

Możemy dodać przejścia i efekty w Keynote, które nie są możliwe do zrealizowania w PowerPoincie, w tym poruszające się obiekty i animacje. Dodawanie i usuwanie tła jest proste poprzez zastosowanie metody „przeciągnij i upuść”. Do tego mamy 30 świetnie wyglądających motywów do wyboru. W najnowszej wersji udostępniono wiele nowych przejść, a także dodawanie lustrzanych odbić obiektów.

W przypadku prezentacji biznesowych stworzymy szybko nowy dokument, dodając kolejne zdjęcia metodą przeciągnij i upuść. Nowa wersja jest w pełni kompatybilna z Keynote dla Maca, pozwala też na importowanie i eksportowanie plików PowerPointa.

Zoptymalizowany do dotykowych ekranów

Keynote dla iOS-a został zaprojektowany od podstaw tak, aby był wygodny w użyciu na ekranie dotykowym iPada, a nawet iPhone’a. Korzystanie z niego jest równie proste co wersji na komputerze Mac i tak samo funkcjonalne. Integracja z usługą iCloud od wersji iOS 8 została ulepszona, przez co można wygodnie zaczynać pracę na komputerze i kończyć ją na tablecie lub odwrotnie. 

Z innymi użytkownikami iOS-a w pobliżu możemy podzielić się swoją pracą, korzystając z funkcji AirDrop. Keynote wspiera też wyświetlanie prezentacji na ekranie telewizora, monitora lub projektora przy użyciu specjalnej przejściówki lub Apple TV. Na ekranie iPada lub iPhone’a możemy korzystać z funkcji prezentera.

Nigdy nie wrócisz do PowerPointa

Keynote to król prezentacji. Jeśli go spróbujecie, nigdy już nie wrócicie do PowerPointa.

Najczęściej pobierane Pakiety biurowe na Iphone

Więcej
Keynote

Download

Keynote 1.7.1